Cepten Sms İle Kredi Başvurusu Yapma

0
29

Kredi Çekmek

Kredi Çekmek

Günümüz ihtiyaçlarından biri olan krediler bankalar tarafından verilmektedir. Bankların müşteri odaklı düşünmeleri ve bu kapsamda faaliyete geçmeleri ile birlikte bireyler kredi çekmek konusunda oldukça rahat ve güvenilir hal almaktadır. Aniden ihtiyaç duyulan nakit veya alınması düşünülen konut kredisi için bankaların birçok faiz ve vade seçeneği bulunmaktadır.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Kredi başvuruları krediye ihtiyaç duyan bireyler tarafından bankalara yapılmaktadır. Bankalar bünyelerinde barındırdıkları telefon hizmeti, internet bankacılığı veya kısa mesaj ile kredi başvurularında bulunma imkanı tanımaktadır. Krediye ihtiyacının aniden gelişmesi ve acele alınmak istenen kredi için şubeye gitmek yerine kısa mesaj veya internet bankacılığı yöntemi kullanılmaktadır. Bankalar tarafından destek görülen ve müşterilerin uğraşmamaları için kurulu olan bu sistem birçok birey tarafından kullanılmaktadır. Bu sistemin kullanmak için ise kredi alabilecek durumda olmak oldukça önemli olmaktadır. Kredi notunun yüksek oluşu ve düzenli bir gelir düzeyine sahip olmak ile birlikte kredi imkanı sunulmaktadır.

Cepten Sms İle Kredi Başvurusu Yapma

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte insanların ihtiyaçlarını karşılama istekleri hızlanmaktadır. Bu hızlı yaşama biçimi ile birlikte kredi çekmek isteyen bireylere odaklı yapılan çalışmalardan biri ise anında kredi hizmeti sunmaktır. Anında kredi imkanı sunan bankaların yöntemlerinden olan kıs mesaj ile kredi şu bankalar tarafından yapılmaktadır.

Ziraat Bankası: Kredi yazarak T. C kimlik, kredi miktarı, vade seçeneği ile alınan maaş miktarı yazılarak 4747’ye kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Yapı Kredi: Kredi türü, T. C no, aylık net geliri belirterek 4141’e kısa mesaj olarak bildirilmelidir. Akbank: Akbank bünyesinde taşıt veya konut kredisi kısa mesaj yolu ile başvuru yapılamamaktadır. İhtiyaç kredisi kapsamında ise en fazla 20. 000 TL değerinde başvuru kısa mesaj ile yapılmaktadır. Kredi, T. C no yazarak 4425’e gönderilmektedir. Denizbank, Şekerbank, QNB Finansbank, Vakıfbank, Garanti Bankası da kısa mesaj ile kredi başvurusu almaktadır.

CEVAP VER