Barokart Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Barokart Nedir ? Ne İşe Yarar ?
20 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 223 kez okundu.

Barokart Nedir?

Teknolojinin gelişmesiyle beraber insanların her türlü ihtiyacı artık elektronik sistemler sayesinde hallediliyor. Dijital platformların bu denli gelişmesi ile insanların yeme içme dışındaki her türlü ihtiyacı elektronik ortamlarda kurulan sistemlere bağlı olarak gelişecek gibi gözüküyor.

İnsanların hayatında uzun zamandır var olan bankamatik kartları, giriş çıkış kartları, kredi kartları ve mağazalara özel indirim kartları çoktan elektronik sistemin hayata girmiş olduğunu gösterir. Son zamanlarda bu kartların yanına Barokart da katılmış durumda. Barokart kendine özgü kampanyalar ve kullanım alanları sunuyor. Bu kart yalnızca avukatlara özel kimlik kartı niteliğinde hazırlanmış karttır.

Barokart Ne İşe Yarar?

Barokart kart sayesinde avukatlar baro giriş çıkışı yapabilecek, sosyal tesislerde kart okuyucuları sayesinde kendilerine sunulan imkanlardan yararlanabilecek, otoparklarda manyetik okutma sayesinde park yeri sağlayabilecek ve anlaşmalı iş yerlerinde kredi kartı gibi ödeme konusunda yardımcı olacak bir karttır. Kredi kartı gibi kullanımının olabilmesi için avukatın içine belirli bir bakiye ödemesi yapmak zorundadır.

Bakiyesi bittiği zaman kendisine ekstra limit verilmez, yani içinde ne kadar para varsa o kadar harcama yapabilir. Kendine özgü avantajlarına bakıldığında, Ofix sitesinde %8 indirim, Jolly Tour’da indirim fırsatları, Baro aidat ödemelerinde taksitlendirme, UYAP aracılığı ile ödeme gerçekleştirme, OPET istasyonlarında indirim gibi kampanyalar sağlar.

Barokart İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu kartlar kişiye özel kartlar olduğu için kişinin fotoğrafı ve kimliği olmak zorundadır. Güvenli bir kart olacağından üzerinde hologramı, TBB logosu, UV baskısı, micro yazısı, kart sahibinin fotoğrafı gibi detaylar yer alır. Yalnızca avukatların sahip olabileceği bir karttır. Barokart sahipleri akaryakıt, içecek, giyim, yiyecek, ofis malzemeleri gibi pek çok sektörde indirimli ve rahat alışverişin keyfini sürecekler. Barokart mobil uygulaması ile TL yüklemenizi yapıp alışverişlerinizi sürdürebilirsiniz.

Önerilen İçerik  İsteğe bağlı sağlık ve hayat sigortası

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git