Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee 

Türkiye Finansal İnternet ve Medya

Hizmetleri İletişim Ticaret LTD ŞTİ

tel: +90 850 304 48 03

gsm: 0539 392 53 99

mail: info@vhisne.com

EDİTÖRLER / EDITORS


Yaşar Ekinci

gsm: +90(579) 891 92 48

mail: yasar_ekinci@turkiyefinansal.com

Yağmur CENBAZ

+90(502) 315 76 36

+37379004135

mail: yagmur@turkiyefinansal.com

Beril KORKUEL

mail: beril@turkiyefinansal.com

Abdurrahman SANARCAGİL

mail: abdurrah@turkiyefinansal.com

GECE EDİTÖRLERİ / NIGHT SHIFT EDITORS

Furkan KIRPAK

mail: furkan@turkiyefinansal.com

Ayşecan KORKMAZ

mail: aysecan@turkiyefinansal.com

 HUKUK DANIŞMANI / JURISCONSULT 

Avukat / Lawyer

Av Pınar Duranoğlu

mail: avpinar@turkiyefinansal.com

Financial Advisor / Mali Müşavir

Ahmet Lütfi Korkar

İletişim / Contact

admin@turkiyefinansal.com

tel: +90(850) 304 48 03

fax: +90(850) 304 48 03

SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM /SYSTEM MANAGEMENT AND SOFTWARE

WordPress / Tagdiv Themes

contact@tagdiv.com

Türkiye Finansal Adres Bilgileri / Address

Nisbetiye Mah. Nisbetiye Cad. Levent İş Merkezi. No: 6 / D:14

İstanbul / Levent

Çalışma Saatleri / Working Hours

(Hafta İçi: 08:00 – 02:00) / (Hafta Sonu: 09:30 – 00:00)

SUNUCU BARINDIRMA

Tel: +90 850 304 71 04

mail: destek@sunucucozumleri.com

site: www.sunucucozumleri.com

Turkiyefinansal.com Yayın İlkesi

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. turkiyefinansal.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. turkiyefinansal.com sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Turkiyefinansal.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, admin@turkiyefinansal.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU  ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Turkiyefinansal.com Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the turkiyefinansal.com. However, sometimes the turkiyefinansal.com uses third parties to process your information. turkiyefinansal.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the turkiyefinansal.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the turkiyefinansal.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the  turkiyefinansal.com and its services. When you use turkiyefinansal.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the turkiyefinansal.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sayfa başına git